-10%

Серветки в коробці 150шт Kleenex Family 20*20см 2 шарові -2805
122,30 ₴
110,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26932
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошарові, м'які, гігієнічні серветки Kleenex "Family" виготовлені з високоякісного, екологічно чистої сировини - 100% целюлози. Серветки мають великий всмоктуючою здатністю. Не викликають алергії, не подразнюють чутливу шкіру. Завдяки унікальній м'якості, серветки піклуються про вашу шкіру під час застуди. Прості і зручні у використанні. Застосовуються вдома і в офісі, на роботі і відпочинку. Для зберігання серветок передбачена спеціальна коробочка. Ця серія, без сумніву, сподобається всім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleenex |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина листа | 20 мм |
| Кількість в пачці | 150 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 20х21 (см) |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Тиснення | Ні |
| Упаковка серветок | Картонний бокс |
| Ширина листа | 20 мм |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,07 ₴

