-10%

Серветки косметичні у пакеті 20*21см 2 шарові білі 150шт
62 ₴
55,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26930
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приємні на дотик 2-слойні серветки для щоденного використання, міцні, добре вбирають вологу і при цьому не рвуться в руках. Упаковка - поліетиленова пачка.
У кожній пачці - 150 серветок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в пачці | 150 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 20х21 (см) |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Тиснення | Ні |
| Упаковка серветок | Змінний блок |
| Ширина листа | 200 мм |
| Вид серветок | Косметичні |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 150 шт. |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,80 ₴


