
Диспенсер паперових рушників К. 4 Z, V-складених білий 27х13х27см
624,30 ₴
561,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56552
Диспенсер тримач для листових паперових рушників К. 4 (27*13*27СМ) Z, V-складених БІЛИЙ
| Колір / Покриття | Білий |
| Розміри, мм (ДхШхВ) | 270x130x270 |
| Ширина пачки, мм | 130 |
| Серія | Побутова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість, шт. | 400 |
| Тип використовуваних рушників | Листові Z, V - укладання |
| Кріплення в комплекті | Є |
| Наявність ключа | Є |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна походження | Європа |
| Виробник | Vialli |
Диспенсер паперових рушників, білого кольору виготовлений з міцного ABS-пластика. Простота форми і легкість в установці/монтажі робить цю модель однією з найбільш продаваних. Надійний корпус диспенсера захищає його від випадкових пошкоджень з боку відвідувачів сан-вузлів, барів, ресторанів, офісних приміщень та інших закладів HoReCa. Тримач паперових рушників має стандартний розмір, тому до нього підходять паперові рушники V, Z укладання різних виробників, місткістю до 400 листів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Оглядове віконце |
| Поверхня | Глянцева |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
- Ціна: 561,87 ₴


