-10%

Серветки 25*25см 65шт білі Прем'єр
12,60 ₴
11,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26125
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові серветки допомагають людям в різних випадках, рекомендуються до використання в ресторанах, піцеріях, кафе, барах. Сервірувальні серветки підходять для створення прикрас на свята.
Збільшена площа дозволяє вбирати більше вологи, ніж звичайна барна серветка.
Склад: 100% целюлоза
Серветки паперові одношарові, білі. Виготовлені з 100% целюлози. Застосовуються для сервірування столу, а також в різних побутових цілях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Кількість в пачці | 65 шт. |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 25х25 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 25x25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,34 ₴

