-10%

Паперові пакети крафт 350х260х150мм з дном 100 шт/уп
447,30 ₴/упаковка
402,57 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 28435п
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крафт пакет 350х260х150мм з дном 100 шт/уп
Применимы как в производстве, в торговле ,в сфере услуг, так и в домашнем хозяйстве. Пакеты -незаменимые помощники для продавцов и покупателей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402,57 ₴/упаковка

