-10%

Ємність контейнер з кришкою SL110083РР 500мл d=11,5 м h=8см 250шт./у ящику
1 253,50 ₴/упаковка
1 128,15 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 24408
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність контейнер з кришкою SL110083РР 500мл d=11,5 м h=8см 250шт./у ящику
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 500 мл |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128,15 ₴/упаковка

