-10%

Серветки 24*25см 500шт барні білі Прем'єр
91,90 ₴
82,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26045
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові одношарові серветки "Primier" великою пачкою - 500 шт. Без малюнків, тільки білі.
Вироблені в Україні з високоякісної целюлози. Прекрасне співвідношення ціни і якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Кількість в пачці | 500 шт. |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 24х25 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 24x25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,71 ₴

