-10%

Серветки Дыво 24х25см ПРО 100шт білі
40,90 ₴
36,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26240
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветки паперові одношарові, білі. Виготовлені з 100% целюлози. Застосовуються для сервірування столу, а також в різних побутових цілях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обухів |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Кількість в пачці | 100 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 24х24 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення |
| Розмір | 25x25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,81 ₴

