-10%

Серветки світло-фіолетові 33х33см Марго 18 шт 3 шарові Економ
39,10 ₴
35,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26395_1
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УВАГА: Серветки на фото 2 колір в житті
Серветки світло-фіолетові 33х33см 18 шт Марго 3 шарові ЕКОНОМ
Паперові серветки допомагають людям в різних випадках, рекомендуються до використання в ресторанах, піцеріях, кафе, барах. Сервірувальні серветки підходять для створення прикрас на свята.
Збільшена площа дозволяє вбирати більше вологи, ніж звичайна барна серветка.
Склад: 100% целюлоза
Середній шар серветки білого кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Марго |
| Країна виробник | Україна |
| Вид серветок | Банкетні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина листа | 330 мм |
| Кількість в пачці | 18 шт. |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Тиснення | Так |
| Упаковка серветок | Пакет поліетиленовий |
| Ширина листа | 330 мм |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 33x33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,19 ₴


