
Серветки для диспенсера Selpak одношарові 24 х 26,5 см 250 шт/уп
101,50 ₴
91,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26866
Серветки для диспенсерів 24*26,5 1-шарові 250 шт Selpak Pro. Premium-33760025
Серветки виготовленні з високоякісної целюлози, не прилипають, не залишають волокна на оличчі та руках, добре вбирають вологу. Спеціальне складння дозволяє використовувати серветки як в диспенсері, так і без нього.
Завдяки конструкції диспенсера, дістається лише одна серветка, відсутній контакт з іншими серветками, забезпечує захист від пилу і бруду.
Застосовують в місцяіх з великою прохідністю, зали ресторанів, шведський стіл.
СКЛАД: 100% целюлоза.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selpak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид серветок | Для диспенсера |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Кількість в пачці | 250 шт. |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 24х25 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 24х25 см |
- Ціна: 91,35 ₴

