Тарілка d=20,5 см склоподібна чорна 10шт дрібна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bittner |
| Країна виробник | Польща |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Довжина | 205 мм |
| Діаметр | 205 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Склопластик |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Ширина | 205 мм |
| Склад набору | |
| Тарілка дрібна | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип | плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,70 ₴/упаковка


