-10%

Серветки салатові 33х33см Марго 50шт 2 шарові
63,90 ₴
57,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26435
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бумажные салфетки помогают людям в разных случаях, рекомендуются к использованию в ресторанах, пиццериях, кафе, барах. Сервировочные салфетки подходят для создания украшений на праздники.
Збільшена площа дозволяє вбирати більше вологи, ніж звичайна барна серветка.
Склад: 100% целюлоза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Марго |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Салатний |
| Кількість в пачці | 50 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 33x33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57,51 ₴

