-10%

Серветки жовті 33х33см 100шт Дыво
61,70 ₴
55,53 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26256
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветки 33х33см ПРО жовті 100шт
Паперові серветки допомагають людям в різних випадках, рекомендуються до використання в ресторанах, піцеріях, кафе, барах. Сервірувальні серветки підходять для створення прикрас на свята.
Збільшена площа дозволяє вбирати більше вологи, ніж звичайна барна серветка.
Склад: 100% целюлоза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обухів |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в пачці | 100 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Особливості | Тиснення, без особливостей |
| Розмір | 33x33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,53 ₴

