Класичний диспенсер паперових рушників виготовлений з високоякісного пластику білого кольору і призначений для рушників V, Z-складання, довжина пачки до 25 см. і шириною 12,5см.
На передній панелі оглядове вікно для контролю кількості рушників, які залишилися в тримачі.Задня панель сірого кольору, комплектується кріпленням та ключем.
Рекомендується для професійного та побутового використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vialli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Оглядове віконце |
| Поверхня | Глянцева |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Ширина | 25.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,80 ₴


