-10%

Відро пластикове харчове 10л з кришкою з ручкою біле
90,30 ₴
81,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75180
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро пластик 10л +кришка, з ручкою прозоре
Дані пластмасові відра виготовлені з високоякісної полімерної сировини, із застосуванням сучасних розробок виробництва пластикової тари та упаковки, що дозволяє виробляти продукт високої якості, що відповідає всім прийнятим та затвердженим технічним вимогам та стандартам.
Пластмасові відра:
- зручні в експлуатації
- для транспортування
- для зберігання рідин, інших матеріалів.
- гладка поверхня добре миється і стійка до високих і низьких температур
- дозволяє зробити надійну стерилізацію цих предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 232 мм |
| Діаметр | 285 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 10 мл |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кришка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,27 ₴


