-10%

Серветки чорні 33х33см 200 шт 2 шарові Z-Best
242,60 ₴
218,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26456
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові серветки допомагають людям в різних випадках, рекомендуються до використання в ресторанах, піцеріях, кафе, барах. Сервірувальні серветки підходять для створення прикрас на свята.
Збільшена площа дозволяє вбирати більше вологи, ніж звичайна барна серветка.
Склад: 100% целюлоза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Z-Best |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина листа | 330 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в пачці | 200 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Тиснення | Так |
| Упаковка серветок | Пакет поліетиленовий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина листа | 330 мм |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,34 ₴

