
Соусник з кришкою 30 мл 50 шт/уп одноразовий
67 ₴/упаковка
60,30 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 24024
Соусник з кришкою 30 мл 50шт / уп одноразовий для соусів d 5 см h 2.3 см
Соусник з кришкою 30 мл, це зручна і практична тара, виготовлена з нетоксичних матеріалів, що дозволяє застосовувати її для продуктів харчування. Використовується для соусів, тестових зразків на презентаціях, а також нехарчових продуктів, кремів, фарб та іншого. Соусник має незнімну кришку, яка закривається за допомогою реберця. Це надійна ємність, яка забезпечує продукції цілісність, не допускаючи протікання і зберігає весь спектр смакових якостей, аромат і первісну свіжість.
матеріал поліпропілен
Діаметр 5 см
Висота 2.3 см
В упаковці 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Соусник |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 30 мл |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 60,30 ₴/упаковка






