-10%

Пакети фасувальні 14/2х4/26 1000 штук
157,60 ₴/упаковка
141,84 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 64136
+380 (63) 978-08-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети фасувальні 14/2х4/26 1000 штук
Пакети фасувальні в зручній упаковці по 1000 штук.
Застосовують як у виробництві, в торгівлі, у сфері послуг, так і в домашньому господарстві.
Фасувальні пакети - незамінні помічники для продавців і покупців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.55 кг |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,84 ₴/упаковка

